1 - 5 Results for epm7032aetc44 10n from 5 Products
Time : Mar,25,2026
Contact Now
Add to Cart
Altera EPM7032AETC44-10N Power Management IC Product Features: • Supports up to 10V input voltage range • Low quiescent current of 2.2μA • Thermal shu...
Time : Dec,09,2024
Contact Now
Add to Cart
EPM7032AETC44-10N ProgrammableType In System Programmable DelayTimetpd(1)Max 10 ns VoltageSupply-Internal 3V ~ 3.6V NumberofLogicElements/Blocks 2 Num...